close
تبلیغات در اینترنت

علمی و پزشکی

علمی و پزشکی

مترجم قالب
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
عنوان مطلب :

نرم افزار سلامت نسخه 1.0نرم افزار سلامت نسخه 1.0

یک نرم افزار فارسی جدید برای سلامت نگه داشتن وزن بدن شما که مربوط به رژیم های غذایی می شود و ویژگی های این نرم افزار :

- محاسبه ی وزن ایده ال بدن از روش های گوناگون
- محاسبه BMI :
می توانید بدانید آیا از لحاظ وزنی در محدوده سلامت هستید و یا داری اضافه وزن و یا چاق هستید .
- محاسبه BMR :
عددی است که نشان دهنده مقدار کالری است که روزانه باید یک فرد مصرف کند .
- دیتابیسی بالغ بر 400 کالری ماده غذایی همراه با پیمانه های مختلف ( دیتابیس سایت دکتر کرمانی جزعی از این ارشیو بزرگ است )
- توانایی اضافه کردن و حذف مواد غذایی جدید که جهت برنامه ریزی رژیم های غذایی چاقی و لاغری بسیار مفید خواهد بود .
- سیستم برنامه ریزی غذایی هفتگی که از طریق بدست اوردن کالری غذاها هرفرد میتواند برنامه رژیمی آلی برای خود طراحی کند .( این برنامه بصورت هفتگی ذخیره خواهد شد . )
- یک نمونه حرکات چربی سوز روزانه برای افراذ دارای اضافه وزن
- و ...

عنوان مطلب :

نرم افزار آزمون اعتیاد به اینترنتنرم افزار آزمون اعتیاد به اینترنت

به کمک این نرم افزار میتونین بفهمین آیا دچار اعتیاد به اینترنت شده اید یا نه! طرز کار برنامه اینجوریه که به بیست تا سوال که برنامه ازتون میپرسه جواب میدین و در پایان یه امتیاز بهتون میده و همچنین میگه وضعیت شما چجوریه!!!

عنوان مطلب :

یادگیری ماکزیمم (504 واژه مطلقا ضروری زبان انگلیسی) با قابلیت تلفظاین مجموعه برای آموزش 504 واژه ضروری زبان انگلیسی، بر اساس کتابی به همین نام، طراحی و تدوین شده است. کلیه لغات و معادل های آن ها توسط مولفین به دقت انتخاب و توسط متخصصین تیم زبان شرکت نارسیس ترجمه شده اند. پس از آشنایی با این لغات، در خواهید یافت که هنگام استفاده از زبان انگلیسی، چه در متون و چه در گفتارها، همیشه با آن ها مواجه بوده اید. به منظور افزایش کیفیت یادگیری شما کاربرد هر لغت در سه مثال متفاوت به*همراه ترجمه فارسی و همچنین تلفظ واقعی و دقیق کلیه لغات و معانی فارسی و انگلیسی ارائه شده است. یادگیری این واژه ها برای دانش آموزان زبان انگلیسی در سطوح متوسط یا بالاتر توصیه می شود. با استفاده از نرم افزار یادگیری ماکزیمم می توانید مطمئن باشید که این لغات مفید را هرگز فراموش نخواهید کرد و درک روزنامه ها، مجلات، کتاب ها، فیلم ها، صفحات اینترنت و مکالمات روزمره، برای شما ساده*تر خواهد بود.

سیستم یادگیری ماکزیمم چگونه کار میکند؟
فقط با صرف چند دقیقه در روز، لغات را به حافظه دائم خود بسپارید و آن*ها را هرگز از یاد نبرید!
بسیاری از زبان شناسان معقدند که علی رغم اهمیت غیر قابل انکار گرامر، افزایش دامنه لغات، نقش مهمی برای یادگیری یک زبان جدید ایفا می کند. آن ها به این نکته اشاره می کنند که در محیطی با زبان متفاوت، این یک دیکشنری است که می تواند راه گشا باشد نه یک کتاب گرامر و به همین دلیل افزایش دامنه لغات را، ابزاری کارآمد در جهت تسریع یادگیری و افزایش درک زبان جدید تلقی می کنند.
حتماً می دانید؛ واژه های جدید در حافظه موقت ما قرار می گیرند و در صورت عدم بازیابی و تکرار، کم کم فراموش می شوند. خوشبختانه می توان با تکرار متوالی در زمان های مناسب، واژه ها را در ذهن تثبیت کرده و به حافظه دائم خود منتقل کنیم؛ به گونه ای که هرگز آن ها را از یاد نبریم. در واقع، بسته به میزان سختی، آسانی یا آشنایی قبلی با یک موضوع خاص، تعداد و فواصل زمانی این تکرارها متفاوت است. نرم افزار ماکزیمم بر اساس اصول علمی، به گونه ای طراحی شده که با طرح سؤال و بررسی پاسخ شما، متوجه وضعیت هر واژه در حافظه می شود و به این ترتیب، زمان تکرار بعدی را مشخص کرده و از انتقال تمامی واژه ها به حافظه دائم شما، اطمینان حاصل می کند. پس برای کسب ماکزیمم بهره از وقت و انرژی خود، کافیست روزی چند دقیقه به تست های ماکزیمم پاسخ دهید.
نرم*افزار ماکزیمم:
مطالعه

عنوان مطلب :

نرم افزار آموزشی تفکر استراتژیک

نرم افزار آموزشی تفکر استراتژیک, سری نرم افزار های آموزشی مدیریت

توضیحات فارسی :

سری سوم (نرم افزار آموزشی تفکر استراتژیک) از سری نرم افزار های آموزشی مدیریت که در بازار بصورت کمیاب و با ارزش بود